Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5