Titles you rated
The Drug KingRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
IntentionRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
The PostRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Heart BlackenedRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
GeniusRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Paris Can WaitRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5