Movies
Ratings
488
WhiplashRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
King RichardRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5