Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5