Titles you rated
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0