Titles you rated
Get OutRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
ItRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 0.5
ForgottenRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5