Movies
Ratings
52
Cries and WhispersRated ★ 0.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 1.5
My Lucky StarsRated ★ 0.5
UnbowedRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 0.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 0.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
One on OneRated ★ 3.0