Series
Ratings
106
Wild RomanceRated ★ 5.0
Ohlala CoupleRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 2.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 3.0
RememberRated ★ 5.0