Movies
Ratings
29
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.5