Titles you rated
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0