Titles you rated
Empress KiRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
BigRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5