Titles you rated
The Good WifeRated ★ 4.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.5
Miss RipleyRated ★ 4.0
Lily FeverRated ★ 3.0- Flames of DesireRated ★ 4.5
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Marry Him If You DareRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Man from the EquatorRated ★ 4.0