Series
Ratings
57
Moorim SchoolRated ★ 2.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.5
Lovers of MusicRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
Twenty Years OldRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.5