Movies
Ratings
20
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.0