Series
Ratings
197
In Another World with My SmartphoneRated ★ 3.5
86Rated ★ 5.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 5.0- Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 4.0
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 4.5
How to Keep a MummyRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Little Television V2Rated ★ 5.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 4.5
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0