Movies
Ratings
71
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.5
Shrek 2Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Happiness for SaleRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.5