Movies
Ratings
239
The SubstanceRated ★ 5.0
DownsizingRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 5.0
Road to BostonRated ★ 2.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
HannaRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5