Titles you rated
The Vineyard ManRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.5
Tomorrow VictoryRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Fear the Walking DeadRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.5
Fear the Walking DeadRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0