Titles you rated
TedRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5