Movies
Ratings
101
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
LockoutRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.5
Broken Blade : The Time of AwakeningRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0