Movies
Ratings
18
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 2.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5