Titles you rated
Welcome to DongmakgolRated ★ 1.0
MindhuntersRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 0.5
The ThievesRated ★ 0.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0- The Fruits of the EarthRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 1.5
UpRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 0.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0