Series
Ratings
23- GokusenRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0