Movies
Ratings
94
Hide and SeekRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 4.5
Granny's Got TalentRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.5
Happiness for SaleRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 3.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 4.5- The Last RideRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Ghost SweepersRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 5.0