Movies
Ratings
224
The Front LineRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 1.5
R-PointRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0