Titles you rated
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
King the LandRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 2.0
From ScratchRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 4.5
Thirty-NineRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
You Are My SpringRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0