Titles you rated
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 2.5