Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
The River WildRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
We Have a PopeRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0- Major PayneRated ★ 3.5
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 3.5
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0