Titles you rated
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 4.5
Patlabor: The TV SeriesRated ★ 4.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.5- Hare+Guu FinalRated ★ 4.0
- Hare+Guu DeluxeRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0- 드래곤 퀘스트: 다이의 대모험Rated ★ 4.5
HERO2014Rated ★ 4.0- HERORated ★ 4.0
HERORated ★ 4.5
Noonas Over FlowersRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0