Titles you rated
SomebodyRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Tulsa King Season 2Rated ★ 3.0
Tulsa King Season 1Rated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.0
The AuditorsRated ★ 3.0
Soundtrack #2Rated ★ 3.0
Uncle SamshikRated ★ 4.0
Million Yen WomenRated ★ 2.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
My DemonRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5