Titles you rated
 Match PointRated ★ 3.0 Match PointRated ★ 3.0
 RatatouilleRated ★ 4.0 RatatouilleRated ★ 4.0
 LeonRated ★ 4.0 LeonRated ★ 4.0
 Best ChefRated ★ 4.0 Best ChefRated ★ 4.0
 Cinema ParadisoRated ★ 4.0 Cinema ParadisoRated ★ 4.0
 Gone with the WindRated ★ 4.0 Gone with the WindRated ★ 4.0
 Toy Story 2Rated ★ 5.0 Toy Story 2Rated ★ 5.0
 Notting HillRated ★ 4.0 Notting HillRated ★ 4.0
 Love ActuallyRated ★ 5.0 Love ActuallyRated ★ 5.0
 Public EnemyRated ★ 3.0 Public EnemyRated ★ 3.0
 The Bourne UltimatumRated ★ 4.0 The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
 Radio StarRated ★ 4.0 Radio StarRated ★ 4.0
 Forrest GumpRated ★ 5.0 Forrest GumpRated ★ 5.0
 Nameless GangsterRated ★ 4.0 Nameless GangsterRated ★ 4.0
 The Berlin FileRated ★ 4.0 The Berlin FileRated ★ 4.0
 Shaolin SoccerRated ★ 3.0 Shaolin SoccerRated ★ 3.0
 Final Destination 5Rated ★ 2.0 Final Destination 5Rated ★ 2.0
 A Dirty CarnivalRated ★ 4.0 A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
 The Sound of MusicRated ★ 5.0 The Sound of MusicRated ★ 5.0
 Good Will HuntingRated ★ 5.0 Good Will HuntingRated ★ 5.0