Movies
Ratings
348
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
AquamanRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 1.5
The Drug KingRated ★ 1.5
Lady BirdRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5