Series
Ratings
48
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
The Outstanding WomanRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
What's Up FoxRated ★ 3.5
Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0