Titles you rated
- YarnRated ★ 3.0
- John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
- UnlockedRated ★ 2.5
- Call Me ChihiroRated ★ 3.0
- AladdinRated ★ 3.5
- Black WidowRated ★ 2.5
- Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
- Nothing SeriousRated ★ 3.5
- Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
- MoneyRated ★ 3.0
- Space SweepersRated ★ 3.0
- Crazy RomanceRated ★ 2.5
- SoulRated ★ 3.0
- EternalsRated ★ 3.5
- The RoundupRated ★ 4.0
- Decision to LeaveRated ★ 4.5
- Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
- Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
- Don't Look UpRated ★ 3.5
- Ramen HeadsRated ★ 4.0