Titles you rated
Freedom WritersRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
AwaitingRated ★ 4.5
Fly Me to PolarisRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0