Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 2.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
SpencerRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
PhantomRated ★ 3.0
Mona Lisa and the Blood MoonRated ★ 3.5
RenfieldRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5