Movies
Ratings
30
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0