Movies
Ratings
1260
Hello GhostRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5