Titles you rated
Real SteelRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0