Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
GloveRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0