Titles you rated
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Student ARated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
MothersRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.5
The Pilgrim’s ProgressRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Loser's AdventureRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5