Movies
Ratings
32
Late BlossomRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0