Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
My Mother Likes WomenRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 4.0
Escape from Planet EarthRated ★ 4.0
PlanesRated ★ 3.5
Nora's WillRated ★ 3.5
ButterflyRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 2.5
The Big PictureRated ★ 3.5
SignsRated ★ 3.0
Pirates of Silicon ValleyRated ★ 4.0