Titles you rated
Into the White NightRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0