Movies
Ratings
96- Take OffRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0