Titles you rated
Band of BrothersRated ★ 3.0- Initial D: Fifth StageRated ★ 3.0
- Initial D: Final StageRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 2.5- Initial D: Fourth StageRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0