Movies
Ratings
698
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
The Water HorseRated ★ 2.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Sleepy HollowRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 2.5
SpeedRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 1.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 1.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 1.5
Man in LoveRated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 2.0
Red CarpetRated ★ 1.5
King of BeggarsRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 1.5
PainedRated ★ 2.5
We Are BrothersRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
RED 2Rated ★ 2.5