Movies
Ratings
707
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5