Titles you rated
Love, LiesRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Goal II: Living the DreamRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 2.0
JobsRated ★ 4.0
Jackass 3.5Rated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0