Titles you rated
Miss SloaneRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
MacbethRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5